Benefičné podujatia

Benefičná aukcia umenia

Za 13 rokov sa táto akcia stala tradičným a jedinečným charitatívnym podujatím. Vďaka dlhoročnej podpore slovenských umelcov, ktorí každý rok darujú svoje diela na dobročinný účel, dochádza k prepojeniu sveta detí, umelcov, ale i dražiteľov z radov podnikateľských subjektov, či známych osobností Slovenska. V roku 2014 sme prvý krát dražili i diela detí z podporených organizácii – diela pripravia deti z Autistického centra Andreas a zo ZŠ pre slabozraké a nevidiace deti pod vedením akad. sochárky Eleny Károvej.

Benefičný ples Hodiny deťom

bphd50063

Benefičný ples je eventom, ktorý v roku 2016 oslávil svoje 5. výročie. Vyhlasujeme ho v spolupráci s našim partnerom – agentúrou SpicyBrown catering I event I wedding.  Toto výnimočné podujatie sa už tradične spája s kúpeľným mestom Trenčianske Teplice a historickým priestorom Kursalonu.

Pred piatimi rokmi sme prišli s ideou urobiť výnimočný ples, ktorý by okrem vynikajúcej zábavy poskytoval i možnosť podporiť užitočné projekty v prospech detí. I preto sme sa rozhodli spolupracovať s Nadáciou pre deti Slovenska a pripraviť svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok a pomôcť vyzbierať finančné prostriedky na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti na Slovensku. Veríme, že sa nám to aj tento rok podarí.


—Pavol Sirotný, majiteľ agentúry SpicyBrown

V rámci jednotlivých úspešných ročníkov sa  na plese ako hlavné hviezdy večera predstavili napríkald speváčka Mária Čírová a obľúbený hudobník Marián Čekovský s kapelou,  speváčka Nela Pocisková, či Celeste Buckingham s kapelou King Shaolin, ktorá vystúpila práve na 5. ročníku. Podujatím tradične sprevádza atraktívna moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško. Ples tento rok otvorila svojím vystúpením pripraveným špeciálne pre Benefičný ples akrobatická formácia Vertigo a tanečníci CreDance.

Výťažok z plesu v podobe darov od sponzorov podujatia, výťažku z plesu či kompletný zisk z tomboly, ktorá sa na plese predá, je každý rok venovaný do verejnej zbierky Hodina deťom.

Charity Golf Cupgolf2013_015

Každý rok sa vo Veľkej Lomnici stretne jedinečná zostava hráčov milujúcich golf pod Tatranskými štítmi. Pozývame Vás, aby ste sa stali súčasťou komunity golfistov – profesionálnych hráčov, známych osobností a všetkých milovníkov tejto elegantnej hry , ktorí spájajú šport s pomocou. Pomocou tam, kde je potrebná – vo svete detí.

Pred ôsmimi rokmi ľudia zo spoločnosti Golf International a golfového Black Stork Resortu uskutočnili pod záštitou Petra Bondru, Zdena Cháru, Mira Šatana, Richarda Lintnera  a ďalších hráčov NHL myšlienku s charitatívnym rozmerom: pozvali na unikátnu golfovú udalosť hokejistov, športovcov, podnikateľov; osobnosti  ochotné spojiť sa pre dobrú vec. 

Počas 8. ročníkov vyzbierali viac ako 100.000€  a prostredníctvom Nadácie Miroslava Šatana a od roku 2011 i Nadácie pre deti Slovenska (zbierka Hodina deťom) mohli aspoň z časti pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú; pomoc smerovala napríklad k deťom s ťažkým telesným postihnutím. 

Je to výsledok, ktorý organizátorov poháňa vpred a preto je tu každý rok Charity Golf Cup s novým poradovým číslom…Hodina deťom

Hodina deťom je projektom Nadácie pre deti Slovenska.
Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií a celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.Kontakt
02 / 526 364 71
[email protected]

Zapojte sa na sociálnych sieťach