Umožnite zamestnancom venovať poslednú hodinovú mzdu v mesiaci alebo roku

Vedeli ste, že prostredníctvom mzdovej učtárne vo Vašej firme môžu Vaši zamestnanci sumou napr. v hodnote priemernej hodinovej mzdy pohodlne a jednoducho prispieť do fondu Hodina deťom?

Prispievanie do fondu Hodina deťom cez mzdové učtárne patrí k jedným z najstarších foriem. Každý rok oslovujeme firmy a ich ochotných zamestnancov, aby sa zapojili do zbierky. Stačí aby zamestnanci dobrovoľne vyplnili formulár, ktorý nájdete na tejto stránke, na základe čoho mzdová účtovníčka pošle tento výťažok na účet verejnej zbierky Hodina deťom.

odkaz:formular pdf

Spoločnosť PwC už štrnástykrát podporila Hodinu deťom

pwc-180Zodpovedné podnikanie, či angažovanosť v komunitách, to sú len dve z oblasti CSR stratégie spoločnosti PwC. I v Nadácii pre deti Slovenska sa tešíme, že môžeme mať v rámci Hodiny deťom takéhoto dlhodobého partnera. Spoločnosť PwC už štrnástykrát podporila Hodinu deťom a prostredníctvom svojej mzdovej učtárne zamestnanci venovali svoju hodinovú mzdu vo výške 719 EUR. Firma prispela rovnakou sumou, takže celková suma bola 1 438 EUR. Počas štrnásťročného obdobia prispela PwC a jej zamestnanci sumou takmer 38 000 EUR. Viac o jednotlivých projektoch podporených z Hodiny deťom nájdete i v online aplikácii NDS

Hodina deťom v dm drogerie markt

DELL pomáha deťom

logo dellAj počas aktuálneho 15.ročníka verejnej zbierky Hodiny deťom sa rozhodli pomôcť deťom a mladým ľuďom aj zamestnanci a vedenie spoločnosti DELL s.r.o. na Slovensku.

Zamestnanci spoločnosti DELL Slovensko sa už po druhýkrát zapojili do zbierky DELL HODINA ĎEŤOM a venovali prostredníctvom mzdovej učtárne svoju hodinovú mzdu vo výške 2 655,21 EUR. Viac na blogu…

Radi by sme sa Vám všetkým úprimne a srdečne poďakovali za Vašu podporu a záujem pomáhať. Výnos z Vašej zbierky sa stal súčasťou fondu Hodiny deťom, z ktorého budeme môcť podporiť kvalitné projekty organizácií venujúcim sa deťom a mladým ľuďom v rôznych regiónoch na Slovensku.

Ďakujeme Vám, že môžeme spoločne pomáhať.

Spoločnosť Accenture podporuje Hodinu deťom pravidelne

accenture

Do 15. ročníka verejnej zbierky Hodina deťom sa i tento rok zapojili aj zamestnanci spoločnosti Accenture. Prostredníctvom mzdovej učtárne venovali svoju hodinovú mzdu vo výške 1 407,11 EUR. Aj vďaka ich príspevku môžeme podporovať projekty pre deti zdravé i choré, talentované i hendikepované, v rodinách, školách, centrách voľného času, v nízkoprahových kluboch, krízových centrách i detských domovoch na celom Slovensku a po celý rok.

Spoločnosť Accenture podporuje Hodinu deťom pravidelne už viac ako 5 rokov. Ďakujeme!

O jednotlivých projektoch podporených z Hodiny deťom nájdete i v online aplikácii NDS

Hodina deťom

Hodina deťom je projektom Nadácie pre deti Slovenska.
Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií a celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.Kontakt
02 / 526 364 71
[email protected]

Zapojte sa na sociálnych sieťach