5 detí jednorodičov si z letného tábora prinesie nové zážitky

Cez letné prázdniny väčšina jednorodičov rieši otázku, ako uhradiť svojim deťom letný tábor. Pre väčšinu to predstavuje výdavok, ktorý je pre nich jednoducho nezvládnuteľný. Riešia tak dilemu, kam umiestniť deti, aby mohli počas prázdnin chodiť do práce, nakoľko na zabezpečenie potrieb rodiny a uhradenie účtov ostali sami.

Vďaka vašim príspevkom sa nám podarilo tento rok do letného tábora poslať 5 detí, ktoré sa budú tešiť z nových zážitkov, nadviažu nové priateľstvá a získajú nové skúsenosti. Rodičia týchto detí by si inak letný tábor dovoliť nemohli, preto sú za túto pomoc nesmierne vďační. Ich deti totiž po návšteve letného tábora veľmi túžili. Prostredníctvom vašej pomoci sa ich prianie naplní a budú si tak môcť užiť zábavu so svojimi rovesníkmi.

Pomôcť jednorodičom v ich ťažkej situácii môžete aj celoročne. V jarnej výzve o udelenie jednorazového finančného príspevku sa o pomoc uchádzalo až 560 jednorodičovských rodín v núdzi. Pomôcť im môžete na bit.ly/chcem-prispiet-online alebo zaslaním SMS v hodnote 4 eurá na číslo 800.

Ďakujeme!