Deň detí s Hodinou deťom

Na Deň detí odštartujeme už 18. ročník verejnej zbierky Hodina deťom. Užitočné projekty pre deti po celom Slovensku môžete podporiť zaslaním SMS na číslo 800 po celý rok. Dnešok je však výnimočný a preto Hodina deťom pripravila výzvu na sociálnych sieťach.

O tom, že ste podporili dobrú vec môžete dať vedieť i vašim známym a priateľom, prostredníctvom statusu s hashtagom #DenDetisHodinouDetom #SMS800


Originál obrázku pre šírenie našeho posolstvo na sociálnych sieťach.


18. ročník zbierky sme odštartovali spolu s ambasádorkou Hodiny deťom – Helenou Krajčiovou.

Všetkým podporovateľom, darcom a partnerom zbierky patrí veľká vďaka. Práve teraz prebieha u nás hodnotenie prihlásených projektov a rátanie príspevkov, ktoré nám prišli v 17. ročníku – teda do 31. mája 2016. Presnú sumu spolu so zoznamom podporených projektov sa dozviete už v priebehu júna.


Hodinu deťom môžete podporiť viacerými spôsobmi. Napríklad aj prostredníctvom zbierky v uliciach.

O grant z Hodiny deťom nás požiadalo 143 projektov. Transparentne vyberieme a na základe dlhoročných skúseností podporíme najlepšie z nich, aby pomohli deťom zo všetkých kútov Slovenska.

Podporené projekty môžete sledovať v našej online aplikácii projektov. Dozviete sa z nej, aké aktivity s deťmi v rámci projektov práve prebiehajú, aj to, v čom sú pre deti prínosom.

Za všetky deti Vám ďakujeme!