Dva novoročné koncerty pre Hodinu deťom

Ako záver roku 2018, tak i štart do nového roku je v znamení Hodiny deťom, ktorú sprevádzajú umelci rôznych žánrov jej už jubilejným dvadsiatym ročníkom. Tentokrát sme si pre vás pripravili špeciálny začiatok roka v podaní dvoch novoročných benefičných koncertov na pomoc deťom.

6.1. – Novoročný benefičný koncert Sisy Sklovskej na pomoc deťom

Srdečne Vás pozývame na Trojkráľový koncert dvoch úžasných umelcov – československej divy Sisy Sklovskej a nezabudnuteľného Otokara Kleina. Obaja prinesú to najkrajšie a najlepšie zo svetového multižánrového repertoáru.

Na záver koncertu na vás čaká prekvapenie v podobe neuveriteľného duetu týchto dvoch významných interpretov umocneného nádhernou akustikou evanjelického chrámu v Banskej Bystrici na Lazovnej.

Prídte sa naladiť do nového roka, vzájomne si zapriať len to najlepšie a spoločne s nami začať rok dobrým skutkom pre tých najmenších.

Koncert je benefičný a výnos zo vstupného bude venovaný do zbierky Hodina deťom. Lístky v hodnote 9 eur sú dostupné online na https://www.ticketportal.sk/event/Novorocny-beneficny-koncert-Sisy-Sklovskej, ako aj osobne na mieste.

 

13.1. – Novoročný benefičný koncert muzikálových hviezd na pomoc deťom

Tie najkrajšie slovenské i zahraničné muzikálové melódie a náročné sakrálne skladby odznejú v priestoroch Evanjelického kostola v Banskej Bystrici. Trio mladých muzikálových hercov a spevákov v zložení Mirka Partlová, Dárius Koči a Peter Makranský si pre Vás pripravilo nádherný repertoár, ktorý ešte viac vynikne v atmosfére chrámu.

Koncert je pokračovaním vianočného benefičného turné, kedy StarTrack navštívil Beckov, Šurany, Sliač a Bratislavu. Špeciálnym hudobným hosťom bude mladá speváčka Lenka Lóšková zo Stageart Musical School Hamburg.

Koncert je benefičný a výnos zo vstupného bude venovaný do zbierky Hodina deťom. Lístky v hodnote 9 eur sú dostupné online na https://www.ticketportal.sk/event/Novorocny-beneficny-koncert-STARTRACK, ako aj osobne na mieste.