Hľadáme bežcov do tímu Hodiny deťom

Zapojte sa do štafetového „hobby“ behu THE RUN SLOVAKIA a podporte verejnú zbierku Hodina deťom. Najdlhší štafetový beh naprieč Slovenskom sa spojí s myšlienkou pomoci druhým.

Jednotlivci a tímy majú jedinečnú príležitosť urobiť niečo výnimočné pre svoje zdravie, spoznať krásy i kultúrne dedičstvo Slovenska a zároveň pomôcť deťom na celom Slovensku. Štartovné bežcov v tíme Hodiny deťom poputuje celé do zbierky Hodina deťom.

hdrun1
Štart testovacieho behu. The Run Slovakia odštartuje v Košiciach a skoncí sa v Bratislave.

Beh, aký tu ešte nebol, odštartuje v európskom meste športu pre rok 2016 – v Košiciach a skončí sa v Bratislave. Výber viac ako 500 km dlhej trate organizátori nenechali na náhodu. Vedie popri významných prírodných, historických a kultúrnych pamiatkach Slovenska.

„Do trate sa nám podarilo zahrnúť Spišský hrad, Vysoké Tatry, Kvačiansku dolinu, Oravský hrad, Terchovú, Rajecké Teplice, Čičmany, Trenčín či scenérie kúzelných viníc v okolí miest Modra a Pezinok,“ hovorí Barbora Willmannová, členka organizačného tímu The Run. Medzizastávka trate je naplánovaná v Tepličke nad Váhom.

hdrun2
Štartovné bežcov v tíme Hodiny deťom poputuje do verejnej zbierky Hodina deťom.

Členovia tímu Hodiny deťom spolu s bežcami z viac ako tridsiatich tímov prežijú od 3. do 5. júna 2016 skvelý športový zážitok, spoznajú krásy Slovenska, stretnú sa so zaujímavými ľuďmi, nadviažu nové priateľstvá, vychutnajú si dobrú náladu a podporia verejnú zbierku Hodina deťom.

Staňte sa členom bežeckého tímu Hodiny deťom – vyplňte prihlasovací formulár najneskôr do 31. 5. 2016. Ďakujeme!

Viac informácií o projekte The Run Slovakia 2016 nájdete na www.therun.sk a na Facebooku: The Run Slovakia.