Hlavným hudobným hosťom na VII. Benefičnom plese Hodiny deťom v Kursalone Trenčianske Teplice bude jedinečný Pavol Habera

ticketportal_1280x350px
Trenčianske Teplice, 29.január 2018 

Paľo Habera sa za roky svojej pôsobnosti na česko-slovenskej hudobnej scéne stal už takmer legendou. Jeho hity, či už sólové, alebo tie, ktoré vydal spoločne so skupinou Team, sú neoddeliteľnou súčasťou populárnej hudby 80-tych rokov a do dnešného dňa sa tešia obrovskej popularite.

Tento rodák z Brezna síce vyštudoval ekonómiu, ale celý život zasvätil hudbe nielen ako spevák, ale aj ako skladateľ a muzikálový herec. Výraznú popularitu nadobudol v 80. rokoch ako líder skupiny Team, neskôr prostredníctvom sólovej dráhy, ale aj ako kritický porotca v televíznej hudobnej show, Slovensko hľadá Superstar. Repertoár jeho najväčších hitov môžu už v sobotu, 3. februára exkluzívne zažiť naživo hostia VII. Benefičného plesu Hodiny deťom. 

Vyhlasovateľmi siedmeho ročníka tohto ušľachtilého benefičného projektu sú tak, ako aj po minulé roky Nadácia pre deti Slovenska, agentúra SpicyBrown a Kursalon Trenčianske Teplice.  Cieľom tohto plesu je vyzbierať čo najvyššiu čiastku do verejnej zbierky Hodina deťom, ktorú už takmer dvadsať rokov realizuje Nadácia pre deti Slovenska a zároveň samozrejme priniesť všetkým hosťom krásny a jedinečný zážitok z podujatia.  Okrem hlavnej hviezdy Paľa Haberu sa na plese predstaví hudobná skupina Anabel Band, DJ Matúš Škorvánek a tanečná skupina CreDance. Podujatie moderujú Lenka Šóošová a Roman Juraško. 

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom, ktorí sa ocitnú v najrôznejších životných situáciách. Ples organizuje fullservisová eventová agentúra SpicyBrown vo svojich priestoroch Kursalon Trenčianske Teplice. Výťažok z podujatia je venovaný Nadácii pre deti Slovenska. 

Vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.sk,  alebo priamo v reštaurácii Kursalon Trenčianske Teplice.  
Pozrite si fotky alebo video z posledného ročníka. Sledujte event aj na FB

 

spicy-brown

 

logo-nds

Kontakt pre médiá:
Mgr. Zuzana Danechová, PhD.
marketing communications
danechova@spicybrown.sk
00421 / 915 050 862