Hugo odmeňuje teraz vás – Výhody vernostnej karty Hodina deťom cashback card

Pomoc deťom vás nebude stáť ani cent, naopak, ešte aj ušetríte na vašich nákupoch, ktoré robíte dennodenne. Nadácia pre deti Slovenska a spoločnosť Lyoness Slovakia vytvorili vernostný program Hodina deťom cashback card.

Aké sú výhody používania vernostnej karty?

Prostredníctvom Hodina deťom cashback card si budete môcť kúpiť tovar alebo služby u obchodných partnerov Lyoness a získať výhody v rámci vernostného programu.

Registrácia Hodina deťom cashback card je bezplatná, stačí uviesť niekoľko základných kontaktných údajov.

Ako držiteľ karty budete môcť následne využívať vernostný program pri každodenných nákupoch u vyše 1 700 obchodných partnerov na Slovensku, či už s predložením cashback karty, poukážok alebo pri online nákupoch.

Z každého nákupu môžete získať peniaze späť až do výšky 5% zo sumy nákupu a „shopping points“ pre ďalšie výhodné nákupy.

Ako to súvisí s Hodinou deťom?

Jedno percento zo všetkých nákupov realizovaných Hodina deťom cashback kartou u obchodných partnerov sa vráti do Hodiny deťom, ktorá tieto prostriedky do posledného eura použije na spolufinancovanie projektov zameraných na deti, mladých ľudí a pre ne dôležitých dospelých. Vďaka Hodina deťom cashback card tak môžete priamo pomáhať všetkým deťom bez toho, aby vás to stálo čokoľvek navyše. Naopak, môžete ešte ušetriť pri svojom každodennom nákupe.

karta

Ako získam vernostnú kartu Hodina deťom cashback card?

Vernostnú kartu získate vyplnením žiadosti (google forms). Na výber je v bielej alebo žltej farbe. Už teraz sa tešíme na vaše maily. Ďakujeme!

Lyoness je medzinárodné nákupné spoločenstvo, ktoré vzniklo v roku 2003. V súčasnosti pôsobí v 46 krajinách sveta, vrátane Slovenska. Prostredníctvom Lyoness Cashback karty sa dajú využívať výhody vernostného programu pri každodenných nákupoch u viac ako 47 tisíc offline a online obchodných partnerov po celom svete. Lyoness prichádza s projektom cashback karty ako aktívnym fundraisingovým nástrojom na spolufinancovanie rozvoja vzdelávacích projektov Hodiny deťom, ktorý je priateľský nám všetkým.