THE RUN SLOVAKIA beží pre Hodinu deťom

Milí (nielen) bežeckí priatelia,

Každoročný štafetový beh naprieč Slovenskom THE RUN Slovakia sa síce kvôli pandémii musel tento rok presunúť na jeseň ( 24. – 26. 9. 2021 ), avšak v pôvodnom plánovanom termíne jeho organizátori pripravili jedno krásne charitatívne podujatie. Spojili sa s našou Hodinou deťom, aby spoločne s nami pomohli deťom a mladým ľuďom na Slovensku. 

Práve na podporu Hodiny deťom zorganizovali výnimočný beh – dvaja bežci – Štefan Hudec a Jaroslav Minarčin prebehnú naprieč celým Slovenskom, symbolicky v čase pôvodného termínu behu. Pokúsia sa tak zdolať nielen vlastné limity, ale s vašou pomocou chcú pomôcť prekonať prekážky aj deckám, ktoré to majú aktuálne veľmi ťažké. Deťom, ktoré vyrastajú z rôznych dôvodov v rodinách iba s jedným rodičom. V skutočnosti to pre nich znamená, že sa už v útlom veku potýkajú so starosťami dospelých. Častokrát nevedia, či budú mať kde bývať a čo jesť, nevedia či budú mať školské pomôcky, oblečenie  a všetky tie veci, ktoré dieťa v bežnej rodine považuje za samozrejmé. 

Chceme vás preto poprosiť, pridajte sa k nám a pomôžme týmto deťom spoločne! Aj malý príspevok môže pre nich znamenať veľmi veľa! Bežci štartujú práve dnes, v pondelok 7. júna a pobežia naprieč Slovenskom až do soboty 12. júna. Sledovať ich môžete na našich sociálnych sieťach a tiež prostredníctvom aplikácie na webe www.therun.sk. A ak budú pri vašom meste, pokojne sa s nimi odfoťte, alebo si s nimi zabehnite tiež! 🙂 

No a to najdôležitejšie, ich výzvu môžete podporiť hneď teraz, práve TU.

Pridajte sa k nám a pomôžme spoločne!  Ďakujeme!