Už 11. novembra sa stretneme v uliciach!

Hodina deťom opäť prichádza so svojou zbierkou v uliciach. Už 11. novembra sa vo viac ako 170 obciach a mestách Slovenska stretnete s dobrovoľníkmi, ktorí budú za príspevok do zbierky rozdávať odznaky s veselým maskotom Hugom.

Odznak dostane každý, kto prispeje do žltej pokladničky Hodina deťom, čím podporí projekty zamerané na pomoc deťom na celom Slovensku. V minulom roku sa takto podarilo vyzbierať viac ako 36.000 eur.

Aj vďaka tomu Hodina deťom na konci 17. ročníka zbierky podporila 41 projektov rozdelených do štyroch oblastí pomoci – dieťa a jeho radosti, starosti, škola a komunita.

A keďže Hodine deťom záleží na tom, aby každý darca videl, kde pomohol, aktivity podporených detí môžete sledovať v informačnom portáli Nadácie pre deti Slovenska, ktorá zbierku Hodina deťom zastrešuje.

Spolu s Hugom, deťmi a dobrovoľníkmi sa tešíme na to, že sa s vami už 10. raz stretneme v uliciach. A ak by sme sa náhodou nestretli, prispieť do zbierky môžete aj formou SMS na číslo 800. Už teraz vám za všetky deti Slovenska ďakujeme. Tak nezabudnite, 11. novembra bude čas pomôcť deťom.