V. Benefičný ples Hodiny deťom

Piaty ročník Benefičného plesu Hodiny deťom v Trenčianskych Tepliciach bol podujatím, kde sa spojila krásna myšlienka pomoci druhým so skvelou zábavou. Honosný večer s atraktívnymi hosťami každoročne venuje výťažok do zbierky Hodina deťom.Tentokrát sa výnos z plesu vďaka jeho hosťom vyšplhal na viac ako 5000 eur.

Na piatom ročníku plesu sa ako hlavná hviezda večera predstavila okúzľujúca mladá talentovaná speváčka Celeste Buckingham s hudobnou skupinou King Shaolin.

BPHD50063

Podujatím sprevádzala už po tretíkrát atraktívna moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško. V úvode plesu hostí očarili výnimočné akrobatické vstupy vo vzduchu i na zemi vytvorené na mieru – o tie sa postarali spolu s tanečnicami baletu akrobatky zo zoskupenia Vertigo.

BPHD50015

Ples otvorili svojím tanečným vystúpením tanečníci z tanečného zoskupenia CreDance. Jedným z vrcholov večera bolo parkourové vystúpenie v dobovom štýle Assasin v podaní Freerun Slovakia a Born to Trick.

BPHD50033

Do tanca počas celej noci hrala hudobná skupina That´s Live!, harfistka Mária Kmeťková a obľúbený DJ Matúš Škorvánek.
Výnimočné podujatie sa už tradične spája s kúpeľným mestom Trenčianske Teplice a historickým priestorom Kursalonu.

BPHD50040

Ako informuje Pavol Sirotný, hostiteľ a majiteľ priestorov Kursalonu Trenčianske Teplice a agentúry SpicyBrown, ktorá ples organizačne zastrešila, ples spája dve hlavné myšlienky: „Pôvodná myšlienka bola usporiadať podujatie ako poďakovanie našim klientom za celoročnú spoluprácu. Zároveň sme si tiež stanovili cieľ každoročne prispieť na charitu. Tento ples je spojením týchto dvoch nápadov do jedného výnimočného večera.“ Hostia sa tak tešili zo zážitku pre všetky zmysly – skvelá šou, zábava, atraktívni hostia, výborné jedlo a to všetko s pocitom, že tým bolo pomáhané tým, ktorí to najviac potrebujú.

BPHD50055

„Na počiatku bola idea urobiť výnimočný a honosný ples, ktorý bude iný najmä tým, že sa nekoná v Bratislave, ako ostatné plesy podobného charakteru. Spoločne s Nadáciou pre deti Slovenska pracujeme na naplnení našich cieľov – pripraviť hosťom nezabudnuteľný zážitok a pomôcť vyzbierať finančné prostriedky na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti na Slovensku. Sme radi, že sa nám to aj tento rok podarilo. Už teraz premýšľame, čím prekvapíme našich hostí v budúcom ročníku.“, hovorí Pavol Sirotný.

Hodine deťom organizátori spolu s darmi od sponzorov podujatia a výťažku z podujatia venovali i kompletný zisk z tomboly, ktorá sa na plese predala. Práve to bol spôsob, ako sa každý účastník mohol zapojiť do myšlienky plesu. Ďakujeme SpicyBrown a Kursalonu Trenčianske Teplice za toto jedinečné podujatie a pomoc!

6bd97e15f2dedf724b63fe496c34891d