Večer 17. decembra bude patriť televíznej šou!

Televíznu šou Hodina deťom uvidíte už 17. decembra v priamom prenose na RTVS. Od 20.25 vás bude večerom sprevádzať moderátorská dvojica Katarína Brychtová a Bruno Ciberej.

Program bude nabitý zvučnými menami – svoju účasť prisľúbili Meky Žbirka, Beáta Dubasová, Celeste Buckingham a King Shaolin, Sima Martausová, skupina Hex, Lucia Lužinská, Peter Bažík a Janais či Kandráčovci. Prekvapenie sa chystá aj pre milovníkov folklóru –tešiť sa môžu na SĽUK. Veľkolepú atmosféru večera doladí orchester Taste of Brass.

BPHD50063
Tešiť sa môžete napríklad aj na Celeste Buckingham. Foto: Kursalon Trenčianske Teplice

Ak snívate o tom, že sa porozprávate s niektorou zo známych osobností, v sobotu, 17. decembra, máte šancu si tento sen splniť. Telefonátom do štúdia podporíte Hodinu deťom a dovolať sa budete môcť napríklad aj striebornému medailistovi z Ria, Matejovi Beňušovi.

Tešiť sa môžete aj na napínavé stávky, ktoré sa tentokrát budú odohrávať priamo v štúdiu RTVS. Nejednému divákovi pri nich minulý rok tuhla krv v žilách. Ale čo by ľudia neurobili, aby pomohli deťom.

dsc_0814
Marián Labuda ml. sa v priamom prenose zahral na živú bowlingovú guľu.

Adela Banášová s Petrom Modrovským skočili niekoľko metrov voľným pádom. Vo vzduchu sa vznášala aj Petra Bernasovská. Martin Nikodým kvôli deťom neváhal ohroziť svoj krk, Katka Brychtová prešla po rozhorúčenom uhlí a Marián Labuda si zahral ľadové kolky. Čo čaká na umelcov tentokrát zatiaľ zostáva tajomstvom, ale môžete si byť istí, že sa máte na čo tešiť. 

Televíznu šou pre vás pripravuje realizačný tím, ktorému režisérsky velí Peter Baláž. Scenár galavečera napísal Roman Humaj.

Tak nezabudnite, 17. decembra o 20.25 bude čas pomôcť deťom – pretože čas venovaný deťom sa vám vráti vždy.