VI. Benefičný ples Hodiny deťom s výťažkom takmer 5 000 €. Ďakujeme!

„Sme špecialisti na vytváranie zážitkov a nezabudnuteľných okamihov. Naše ciele sú jasné. Nadchnúť a očariť. V prvom rade našich klientov, v druhom rade konkurenciu. Máme odvahu byť iní. Baví nás hľadať nové trendy, prekvapovať a prijímať veľké výzvy. Máme skúsenosti, sme profesionálni, sme kreatívni a máme štýl. Náš prístup ku klientom je osobný. Naozaj osobný,“

takto začala Mgr. Petronela Chalupková, Account director SpicyBrown, s.r.o., rozprávanie o tom, ako sa vlastne zrodila myšlienka organizovať Ples Hodiny deťom. Organizátorom Benefičného plesu Hodiny deťom je agentúra SpicyBrown. Myšlienka vytvoriť toto jedinečné charitatívne podujatie vznikla už pri vzniku spoločnosti v roku 2012 z potreby agentúry poďakovať svojim klientom a zároveň snahy podporiť charitatívny projekt.

6.  benefičný ples Hodiny deťom
6. Benefičný ples Hodiny deťom podporila americká hviezda Nicole Lilly McCloud

Už šesť rokov podujatie úspešne spája eventový zážitok s pomocou tým, ktorí si to naozaj zaslúžia – deťom. Na podujatí agentúra spolupracuje s umelcami, ktorí rovnako podporujú benefičný účel podujatia. Cieľom plesu je zažiť nezabudnuteľný večer s jedinečnými účinkujúcimi a príjemným programom a odniesť si si krásny pocit z podpory charitatívneho projektu – vyzbierať čo najvyššiu čiastku do verejnej zbierky Hodina deťom.

Nicole Lilly McCloud na 6. Benefičnom plese Hodiny deťom
Nicole Lilly McCloud na 6. Benefičnom plese Hodiny deťom, foto: SpicyBrown

Vyhlasovateľom VI. Benefičného plesu Hodiny deťom, ktorý sa uskutočnil 18. februára 2017, je Nadácia pre deti Slovenska, agentúra SpicyBrown a Kursalon Trenčianske Teplice. Podporili ho aj mnohí umelci, medzi nimi aj americká speváčka Lillie Nicole McCloud, Marcel Palonder, Replay Band, CreDance…
Suma, ktorá sa vyzbierala na benefičnom plese Hodiny deťom, poputuje priamo do verejnej zbierky Hodina deťom, aby navýšila sumu podpory projektov organizácií, ktoré práve v tomto období – do 20 marca 2017 majú šancu uchádzať sa o podporu aktivít pre deti a mladých ľudí po celom Slovensku.