Výnos zbierky po TV šou je 178 117 eur. Ďakujeme!

V sobotu 17. decembra ste spolu s umelcami a známymi osobnosťami pomohli deťom a mladým ľuďom na Slovensku sumou 88 663 eur. Celkový výnos zbierky Hodiny deťom sa tak zvýšil na 178 117 eur.

Meky Žbirka, Beáta Dubasová, Celeste Buckingham, Kandráčovci, HEX, Peter Bažík a Janais, Sima Martausová, Taste of Brass Orchestra… To je len zlomok známych osobností, ktoré sa v sobotu večer zišli v štúdiu RTVS, aby pomohli deťom.

Tento rok prijali pozvanie aj moderátori komerčných televízií. Kvôli deťom neváhali vystaviť svoje chrbty ostrým klincom a vyskúšali si, aké to je ľahnúť si na fakírsku posteľ. A aby toho nebolo málo, náročnosť úlohy im pomohla zvýšiť tanečnica zo SĽUK-u.

i61a9718

Ďalšími „dobrovoľníkmi“ na extrémne úlohy boli Karin Majtánová, ktorá si vyskúšala akrobatický kúsok na stuhe a Kandráčovci, ktorí neváhali kvôli deťom holými rukami prekonať kus betónu. Našťastie všetko dobre dopadlo, a TV šou prežili bez ujmy na zdraví 🙂

i61a9021

Po celý čas v štúdiu usilovne vyzváňali telefóny, na ktoré známe osobnosti neúnavne odpovedali. Viacerí „rekordmani“ stihli počas večera odpovedať na viac ako 100 telefonátov.

i61a9744

Priamo počas večera prispel do zbierky sumou 8 000 eur aj generálny partner Hodiny deťom, poisťovňa Dôvera.

Prečítajte si, ako prebiehal večer minútu po minúte

Srdečne ďakujeme každému, kto akýmkoľvek spôsobom prispel do zbierky Hodina deťom a podporil tak užitočné projekty pre deti a mladých ľudí na Slovensku. Čas venovaný deťom sa vám vráti vždy.